نحوه یافتن وب سایتهای خوب طاقچه برای خرید و فروش
cropped view of female hands gently holding white satin cloth

نحوه یافتن وب سایتهای خوب طاقچه برای خرید و فروش

  • Post author:
  • Post category:سئو

با کلیک روی یک دکمه صاحب یک تجارت سودآور باشید.

وب سایت با محتوای با کیفیت ، ترافیک پایدار و درآمد ماهانه مداوم – به نظر می رسد خیلی مناسب است که درست باشد؟ خوب لازم نیست که باشد – تعداد زیادی سایت با کیفیت بالا برای فروش در وب وجود دارد.

این که آیا شما به دنبال وب سایت های فناوری ، مشاغل تجارت الکترونیک ، سایت های وابسته یا وبلاگ های شیوه زندگی هستید – سایت عالی طاقچه ای در آنجا در انتظار شماست.

با کارگزاران وب و بستر های نرم افزاری وب سایت شروع کنید

با کاوش کارگزاران و سیستم عامل های بزرگ در آنجا شروع کنید: هزاران آگهی و لیست را انتخاب خواهید کرد. شما ممکن است خوش شانس باشید و فقط بر فرصت مناسب گیر بیافتید.

برخی از این سایت ها هزینه می پردازند ، برخی دیگر انجمن های آنلاین رایگان:

Flippa – از جستجوی پیشرفته برای کمک به فیلتر کردن این پایگاه داده بزرگ استفاده کنید

Empire Flippers – متخصص در فروش وب سایتهای مستقر

تبادل – متخصص در فروشگاه های تجارت الکترونیک با یک بانک اطلاعاتی عظیم

FE International – کارگزاران وب سایت تأسیس شده است

ای بی – بله ، آنها وب سایت های فروش را نیز فهرست می کنند!

نکته برتر: از هشدارهای ایمیل ، صفحات گسترده و IFTT برای کمک به شما در لیست کوتاه و پیگیری مکالمات مداوم با فروشندگان استفاده کنید.

روشهای رسانه های اجتماعی و ارتباطات

برخی افراد ترجیح می دهند مستقیماً بفروشند – به جای اینکه در بازارها قرار دهند ، سایت خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. با دنبال کردن کلمات کلیدی مرتبط ، هر کسی را که می فروشد ، مراقب باشید و در صورت تمایل به محصولات زراعی امیدوار فروشندگان را در مکالمه درگیر کنید.

در مورد جستجوی خود پیشگام باشید و از مهارت های ارتباطی خود به نفع خود استفاده کنید. درخواست هایی را برای خرید در رسانه های اجتماعی مطرح کنید و گروه های مربوط به Facebook و لینکدین را جستجو کنید. ارزش دارد که در انجمن ها و وبلاگ های مربوطه قرار دهید تا به مردم اطلاع دهند که به دنبال سایت هایی برای خرید هستید.

شما باید مستقیماً به هر سایت خاص که چشم خود را مشاهده کرده اید ، دسترسی پیدا کنید. صاحب سایت را با یک ایمیل مختصر به ایمیل بفرستید – نشان دهید که شما یک خریدار واقعی با اهداف جدی هستید.

حسابرسی از یک خرید احتمالی

شما هرگز نباید ابتدا یک سایت را انجام دهید بدون اینکه ابتدا بررسی های دقیق انجام دهید.

هنگام تجزیه و تحلیل یک سایت قبل از خرید ، روی معیارهای اصلی تمرکز کنید. قبل از ادامه کار آمار و ارقام سختی در مورد ترافیک و درآمد کسب کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید:

آیا ترافیک ارگانیک است یا پرداخت می شود؟ مراقب ترافیک پرداخت شده با یارانه شدید ، یا ترافیک ارگانیکی باشید که جعلی هستند (به دنبال ترافیک از منابع مشابه یا ترافیکی که تبدیل نمی شود) جستجو کنید.

نمایه Backlink را به طور کامل ممیزی کنید تا هرگونه لینک نگران کننده یا خطرات آتی برای کسب و کار مشخص شود. در اینجا برخی از ابزارهای حسابرسی Backlink که شما ممکن است بخواهید امتحان کنید وجود دارد.

Backlink

حسابرسی محتوا

محتوای سایت را مأمور کنید تا فرصت های درآمد آتی را مشخص کنید.

کلیه مطالب باید تم واضح داشته باشند و سایت باید طاقچه را به طور کامل پوشش دهد. برای اینکه اعتبار داشته باشید – باید سایتهای Niche کاملاً تحقیق شوند – شما در حال صحبت کردن با طرفداران سخت و خطرناک و همچنین سرگرمی و تازه کار هستید.

قالبهای محتوا برای جستجوی موارد زیر:

منابع و راهنماهایی که با اصطلاحات طاقچه به جزئیات می روند
فیلم ها را با کارشناسان و تأثیر گذاران طاقچه مصاحبه کنید
بررسی های عمیق با فیلم ها و رتبه بندی ها
آزمونها و حسابگرهای تعاملی
مجلات و راهنمای قابل بارگیری
گالری تصاویر
دور گردی های زیبا
بررسی ابزار و نرم افزار
ارسال لیست
محتوای فصلی
مقالات با مشارکت

اگر صاحبان سایت فعلی با محتوای خود به هم نپیوسته اند ، این ممکن است فرصتی مناسب برای شما باشد تا ارزش سایت را بالا ببرید ، و چند ماه آن را به پایین بکشید. ارتقاء محتوا یک روش عالی برای افزایش ترافیک ، درآمد و ارزش کلی سایت است.

تحقیق طاقچه

از کجا می دانید به زودی طاقچه به زیر می رود؟

این موارد را با دقت در نظر بگیرید:

• Gimmicks – آیا این سایت قدرت ماندگاری دارد؟ آیا می توانید موج را به اندازه کافی طولانی سوار کنید تا آنچه را که می خواهید از معامله دریافت کنید؟

• حاشیه پایین – آیا می توان آنها را افزایش داد؟ آیا می توانید بازی حجم را انجام دهید؟

• بازار – آیا مردم واقعاً به سایت اهمیت می دهند؟آیا تأثیرگذار و تولیدکننده محتوا هستند که می توانید با آنها همکاری کنید؟

• اشباع – آیا همه افراد در حال حاضر همین کار را انجام می دهند؟

• رقابت – چه کسی را باید در SERP ها شکست دهید؟ چه کسی دیگری به این طاقچه توجه کرده است؟

• آزمایش موارد انجام شده – آیا می توانید قبل از خرید امتحان کنید؟ افراد دیگر به صورت هفتگی ، ماهانه و سالانه چقدر از سایتهای مشابه استفاده می کنند؟

برخی از کارآفرینان هنگام ارزیابی یک طاقچه قسم می خورند ، اما شما همچنین باید سطح علاقه و منابع داخلی خود را در نظر بگیرید. هیچ چیز بدتر از کار کردن بر روی چیزی که ۰٪ علاقه شما را دارد ، حتی اگر سودآور باشد نیز وجود ندارد.

به جامعه طاقچه نزدیک شوید

اطلاعات و پشتیبانی را از آنجا جستجو کنید – بارهای زیادی از آن به صورت آنلاین وجود دارد! شما می توانید چیزهای زیادی را از دیگران که قبلاً این کار را انجام داده اند بیاموزید ، مانند اسپنسر هاوک در Niche Pursuits – ارزش دارد که وبلاگ های مربوطه و پروفایل های اجتماعی را دنبال کنید تا ببینید دیگران اخیراً چگونه بوده اند.

یکپارچگی تراکنشی

هنگام خرید وب سایت ، اطمینان حاصل کنید که معاملات و انتقال دارایی ها به درستی مدیریت شده اند.

شما باید اطمینان حاصل کنید که فروشنده شما مقاله اصلی است ، بنابراین همیشه مدرک شناسنامه و جزئیات آدرس را درخواست کنید. بهترین شرط شما استفاده از خدماتی مانند Escrow.com است تا از تأمین اعتبار و اعتبار خود اطمینان حاصل کنید. هنگامی که امنیت می آید ، فروشنده باید به همان اندازه شما نگران باشد – مراقب هر کسی باشید که به دنبال “گوشه های بریده شده” است.

با معامله چند ارزی یا نرخ تبدیل مقابله می کنید؟ مواظب باشید که به دلیل زمانبندی یا سوء مدیریت ، از دست دادن پول خود را از دست ندهید – ابتدا با برخی از کارشناسان مالی صحبت کنید.

توافق نامه کتبی (قرارداد) ایده خوبی است ، زیرا به همه طرفها امکان می دهد نقش خود را در مشارکت و انتقال دارایی تعریف کنند. اگر دوره مالکیت انتقالی را در نظر می گیرید ، یک قرارداد قانونی الزام آور ضروری است.

توافق

دارایی های ثانویه

یک وب سایت در خلاء کار نمی کند: خرید یک مشاغل آنلاین ممکن است به معنای خرید یک تن از دارایی های دیگر مانند پروفایل رسانه های اجتماعی (که اغلب در قیمت وب سایت گنجانده شده است ، اما نه همیشه) ، مجوزها ، روابط تأمین کننده ، محتوای منتشر نشده و یا برنامه ریزی سرمقاله ، روابط آزاد و غیره

برنامه ریزی

در مورد خرید و فروش آن بسیار واضح باشید. شما باید اطمینان حاصل کنید که از یک مدل تجاری مناسب استفاده می کنید و می توانید بلافاصله سود کسب کنید. برای اینکه این اتفاق بیفتد شما نیاز به تمام قطعات پازل دارید.

فروش وب سایت

اگر می خواهید به خرید و فروش وب سایت بپردازید ، باید در فرصت های تجاری و استفاده از آنها به حداکثر برسید.

سایتی را در اوج خود بفروشید ، و ممکن است با مبلغ یکنواختی در آن شرکت کنید. تعداد زیادی سایت را خریداری کنید و مطالب آنها را با یک بار به روزرسانی کنید ، و شاید بتوانید سود مرتب داشته باشید.

نکاتی برای فروشندگان سایت؟ مهم این است که سایت های خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری کرده و به روش صحیح به فروش نزدیک شوید. خود را در کفش های خریدار قرار دهید و هرگونه وافل شخصی را در لیست ها برش دهید: چیزهایی را که محور داده ها و عملکرد هستند حفظ کنید. شما واقعاً باید سایت و طاقچه ها را به مردم بفروشید ، بنابراین می توانید تا آنجا که می توانید اطلاعات مثبت داشته باشید.

قیمت

برای چند سیستم عامل فروش مختلف ثبت نام کنید و برخی از بازاریابی های خود را نیز انجام دهید. پیشنهادات مربوط به شرایط جستجوی مرتبط را امتحان کنید و تبلیغات را در انجمن ها قرار دهید.

نتیجه گیری

خرید یک سایت طاقچه راهی عالی برای تسریع درآمدهای آنلاین درآمد خود برای سال است ، اما در خرید یک سایت گران قیمت که قصد ندارد در نهایت پول شما را بدست آورد ، وارد بازار نشوید. این ایده خوبی است که از کوچک شروع کنید: چند سایت طاقچه کوچک خریداری کنید ، آنها را بهبود ببخشید ، آنها را بچرخانید و راه خود را برای خریدهای بزرگتر انجام دهید.

در پایان ، مردم میلیون ها دلار را در وب سایت ها خرج می کنند: این یک تجارت بزرگ است. اما این روزها ، هر کس می تواند به لطف یک بازار نسبتاً باز ، خرید و فروش وب سایت های طاقچه را آغاز کند.

دلار